Ohřívače vody

Přednosti ohřívačů vody DZD Dražice, elektrické topné těleso není ponorné, ale keramické, suché, zasunuté do ocelové jímky, která je navařena na ocelovém víku příruby.Tím, že nádoba ohřívače včetně víka příruby je vyrobena z jednoho druhu materiálu /ocele/, nedochází ke vzniku galvanického článku a elektrochemické korozi. Uvedené řešení je největší předností těchto ohřívačů. Systém keramických těles je vhodný pro tvrdou agresivní vodu a výrazně prodlužuje životnost nádoby.
Dostatečná tepelná izolace o tloušťce 42 až 60 mm zaručuje nízké tepelné ztráty.

Průtokové ohřívače HAKL- ohřívač je beztlaký a je nutné jej napojit na trojcestnou speciální baterií .Spolehlivá konstrukce se osvědčila i v těch nejtěžších podmínkách. Hydraulický systém spouštění spolu s kvalitními mikrospínači dlouhodobě zaručí přesný chod přístroje i po častém spínání. Vyrábí se ve výkonech 3,5kW, 4,5kW a 5,5kW.
Průtokové ohřívače HAKL MK - ohřívač je tlakový, ohřívá vodu okamžitě po otočení kohoutku teplé vody. Ohřívač nemá zabudovaný zásobník vody, teplou vodu ohřívá nepřetržitě. Hlavní předností ohřívače HAKL MK je schopnost pracovat i v těch nejtěžších pracovních podmínkách. Bezchybné spínání zabezpečuje elektronický obvod, který vyhodnocuje stav magnetického snímače průtoku vody, pomocí jazýčových relátek.