Splachovací a inst. systémy

Univerzálnost WC plastových nádržek je dána tím, že je možné tyto použít jako vysoko, středně i nízkopoložené. Jsou vybaveny kompletní sadou ventilů a ostatním příslušenstvím, které je potřeba pro jednotlivé způsoby montáže. Objemem 8 litrů zaručuje vysokou účinnost splachování spolu s velkou varialibitou nastavení objemů vypouštěné vody ať u duálního splachování nebo stop systému. Uvnitř nádržky je polystyrenová vložka která zabraňuje orosování nádržky z vnější strany. Konstrukce zaručuje komfortní ovládání i po děti a handicapované osoby.

Podomítková nádržka Geberit představuje zařízení, které je zárukou vynikající kvality. Geberit nabízí montážní prvky pro každý typ instalace a použití. Bez ohledu na to, zda ho použijete pro mokré nebo suché procesy, před stěnu, do stěny nebo mezi stěnu.
Duofix je spolehlivý systém pro suchou montáž. Je možné ho připevnit pomocí pouhých čtyř bodů. Montážní prvek Jádrofix umožňuje realizac.i moderního závěsného WC i v bytových jádrech panelových domů, kde to dříve bylo nesnadné.
Kombifix je zvlášť vhodný pro masivní zděné konstrukce.
Ovládací tlačítka Sigma, Tango, Bolero - každé má jiný design .